Prijava|Registracija|Pomoć
delfi
delfi knjizare
korpa
želje
KnjigeStrane knjigeMuzikaFilmoviVideo igreGiftUdžbeniciVestiAkcijeKnjižare
shatter me - 4 book set

SHATTER ME - 4 BOOK SET

Tahereh Mafi

Žanrovi: Fantasy, Young Adult

Izdavač: Bangzoo Books Wholesale

ID: A211010
Opis
Juliette has an incredible power; one touch from her can kill. The Reestablishment plan to use her for a weapon but with the help from the one person who ever cared for her she must fight for herself. Tahereh Mafi’s epic YA, fantasy trilogy is perfect for fans of Veronica Roth’s Divergent series or The Hunger Games by Suzanne Collins.

0/1000
2 + 4 = 8, 5, 6, 3


ZatvoriPošalji
Kupci ovog artikla kupili su i
Iz istog žanra
artikal cena
Cena: 3586.36 din
Rasprodato
artikal cena

Naš sajt koristi kolačiće koji služe da poboljšaju vaše korisničko iskustvo, analiziraju posete sajtu na sajtu i prikazuju adekvatne reklame odabranoj publici. Posetom ovog sajta, vi se slažete sa korišćenjem kolačiča u skladu sa našom Politkom korišćenja kolačiča.