Prijava|Registracija|Pomoć
delfi
delfi knjizare
korpa
želje
KnjigeStrane knjigeMuzikaFilmoviVideo igreGiftUdžbeniciVestiAkcijeKnjižare
the mask of aribella

THE MASK OF ARIBELLA

Anna Hoghton

Žanrovi: Children's Books

Izdavač: Usborne

Broj strana: 352
Povez: Paperback
Format: 13.2 x 2 x 19.9 cm
Godina izdanja: 2020.
ID: A214956
Opis
A magical adventure perfect for fans of The Thief Lord!

Aribella lives in Venice, the daughter of an impoverished lace-maker. But she has a deadly secret: when angered, sparks shoot from her fingertips. Unable to keep her power hidden, she flees - but when dark spectres rise from the lagoon, the fire in her hands saves her life. A stranger witnesses the attack - and through him, Aribella leaves her old life behind and discovers the world of the Cannovacci, magical warriors sworn to defeat the strange spectres menacing the city ... 

 
0/1000
3 + 3 = 3, 6, 8, 7


ZatvoriPošalji
Iz istog žanra
artikal cena
Cena: 1153.35 din
Kupovinom tri ili više artikala ostvarujete i količinski popust od 10%. Za porudžbine iz Srbije čija vrednost je veća od 2000 dinara dostava je besplatna. Za knjige na akciji ne važe dodatni popusti.
artikal cena
Kako da kupim?
Pored svakog artikla nalazi se dugme „Dodaj u korpu“ – kliknite na njega i artikal će automatski biti dodat u Vašu korpu.

Artikle u korpu možete na isti način dodati i sa svoje liste želja. U svakom trenutku pogledom na korpu u gornjem desnom uglu ekrana možete da vidite koliko artikala imate u korpi i koja je njihova ukupna cena.

Kada ste odabrali sve artikle koje želite da kupite, kliknite na korpu u gornjem desnom uglu ekrana i otvoriće vam se obrazac za kupovinu.

Odabrane knjige možete platiti karticom, pouzećem ili opštom uplatnicom.

Troškovi dostave su 100 dinara za plaćanje karticom i uplatnicom, i 150 dinara za pouzeća.

Troškovi isporuke za inostranstvo su 1900 dinara – pakete isporučuje DHL.

Rokovi dostave su 2 do 3 radna dana.

Naš sajt koristi kolačiće koji služe da poboljšaju vaše korisničko iskustvo, analiziraju posete sajtu na sajtu i prikazuju adekvatne reklame odabranoj publici. Posetom ovog sajta, vi se slažete sa korišćenjem kolačiča u skladu sa našom Politkom korišćenja kolačiča.